Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

20 październik 2018

Piątek dla Poznaniaków i Szturmowców

Jednobramkowymi zwycięstwami zakończyły się piątkowe mecze na WL Lidze. Trzy punkty do swojego dorobku dopisali Poznaniacy i Szturmowcy II.

1. WL Liga: Pogoń Pobiedzików zakończona wygraną Poznaniaków

Od początku piątkowego starcia pierwszej ligi dominowali Poznaniacy, którzy w 23 min prowadzili z Pobiedzikami już 5:1. Nikt nie spodziewał się, że w ostatniej minucie padnie decydujący gol w tym spotkaniu. Wcześniej od 28 min obudziły się Pobiedziki, które w 37 min wyrównały! Hattricka skompletował Maciej Ciszewicz. Najlepszy strzelec poprzedniego sezonu trafił też na 4:4. Dwie minuty później było jednak 5:4 dla Poznaniaków. Drugiego gola na swoje konto zapisał Hubert Ratajczak. Pobiedziki nie poddały się. Kilkanaście sekund później Tomasz Olejniczak ponownie doprowadził do wyrównania. Bohaterem spotkania został Michał Siatkowski, który w ostatniej minucie zdobył bramkę dającą zwycięstwo Poznaniakom. Dzięki wygranej zmniejszyli stratę do lidera do jednego punktu. Pobiedziki nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Pobiedziki – Poznaniacy 6:7 (1:3)
 20’ 31’ 37’ Maciej Ciszewicz, 28’ Arkadiusz Siejek, 31’ Łukasz Kryszak, 39’ Tomasz Olejniczak – 4’ 19’ Krzysztof Schoen, 18’ 39’ Hubert Ratajczak, 21’ Grzegorz Olejniczak, 23’ Mateusz Gozdek, 40’ Michał Siatkowski
 4-6
 Michał Siatkowski (Poznaniacy)

3. WL Liga: Szturmowcy II coraz wyżej

Rezerwy Szturmowców nadal w formie. Po skromnej wygranej nad Stoczniowcem awansowali na piąte miejsce w tabeli. Pomarańczowo-czarni od 8 min po golu Łukasza Wojtczaka przegrywali 0:1. Szybko podnieśli się. Chwilę później stan meczu wyrównał Mateusz Piechocki. Decydujący cios Szturmowcy wyprowadzili w 30 min, gdy bramkę na 2:1 zdobył Marek Małecki.

Szturmowcy II – Stoczniowiec 2:1  (1:1)
 9’ Mateusz Piechocki, 30’ Marek Malecki – 8’ Łukasz Wojtczak