Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

23 październik 2018

Fajerwerkowo.pl bliżej grupy mistrzowskiej

Fajerwerkowo po dramatycznej końcówce pokonało Szturmowców i zachowało trzecią lokatę, która premiuje awansem do grupy mistrzowskiej drugiej ligi. W walce o czołowe lokaty trzeciego szczebla pozostają Bergerat Monnoyeur i rezerwy Szturmowców. 

2. WL Liga: Fajerwerkowo.pl pozostaje w grze o grupę mistrzowską

Niezwykle istotny pojedynek odbył się na zakończenie poniedziałkowej kolejki. Fajerwerkowo.pl walczyło ze Szturmowcami o to, która z ekip po pierwszej odsłonie dziesiątej serii zasiądzie na trzeciej lokacie. Ta sztuka udała się Pirotechnikom. Żółto-czarni dzięki kapitalnej końcówce pokonali Szturmowców 4:2. Do 39 min utrzymywał się wynik remisowy, który nie zadowalał żadnej z drużyn, ale był korzystny dla kolorujeMY i Poznańskich Orłów. Po dwa gole dla każdej ze stron zdobyli Marcin Pawlak i Wiktor Studziński. O wyniku zdecydowali inni. W 39 min prowadzenie Fajerwerkowo.pl dał Krzysztof Balcerczyk, a w ostatniej minucie zwycięstwo 4:2 przypieczętował Mateusz Ułanek. Dzięki tym dwóm bramkom Pirotechnicy zrobili duży krok w kierunku grupy mistrzowskiej. Z rywalizacji o podium odpadli Szturmowcy. 

Fajerwerkowo.pl – Szturmowcy 4:2 (2:1)
 5’ 8’ Marcin Pawlak, 39’ Krzysztof Balcerczyk, 40’ Mateusz Ułanek – 8’ 34’ Wiktor Studziński 
 6-6
 Marcin Pawlak (Fajerwerkowo.pl)

3. WL Liga: Bergerat Monnoyeur i Szturmowcy II pozostają w grze o czołowe loakty 

Minimalne szanse na grę o awans zachowali zawodnicy Bergerat Monnoyeur. W bardzo ważnym spotkaniu pokonali Lechitę.net, dla którego ten mecz miał podobne znaczenie. Lechitowcom na początku drugiej części udało się odrobić dwubramkową stratę. Nie poszli jednak za ciosem. Bergerat szybko odskoczył rywalom na odległość trzech goli i nie oddał prowadzenia do końca spotkania ostatecznie wygrywając 7:3. W tabeli nie poprawił miejsca, ale zmniejszył stratę do WM-u do trzech oczek. Jeden punkt więcej, ale dwa miejsca wyżej są Szturmowcy II, którym nie udało się rozegrać meczu z Torpedą. Rywal nie pojawił, ale niestety też nie przekazał informacji o swojej nieobecności. Został za to ukarany trzema punktami karnymi. Był to drugi walkower oddany przez drużynę z Koninka. Kolejny będzie oznaczał usunięcie z ligi. 

Bergerat Monnoyeur – Lechita.net 7:3 (2:1)
 16’ 30’ Marcin Maciejewski, 28’ 31’ Mateusz Murawski, 14’ Michał Eliks, 36’ Nikodem Jasina, 38’ Łukasz Sokołowski – 18’ Karol Sadłowski, 21’ Mateusz Skiera, 34’ Marek Kozłowski 
 5-2
 Mateusz Murawski (Bergerat Monnoyeur)

Szturmowcy II – SHP Torpeda Koninko 5:0 (walkower)

Pokaż wiadomości