Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

26 październik 2018

Draft, wybór reprezentacji i losowanie, czyli zaczynamy Click2Go e-WL Ligę 

O godzinie 18:00 rozpocznie się czwarta edycja wirtualnych rozgrywek WL Ligi. Do drużynowej rywalizacji zgłosiło się dziesięć zespołów, które poznają swoje kluby i reprezentacje. W zawodach indywidualnych klubami grającymi w Lidze Mistrzów zagra dziewiętnaście osób. 

Click2Go e-WL Liga rozpocznie się od draftu, następnie wyboru reprezentacji dokonają zespoły, a na koniec zawodnikom zostaną dolosowane kluby z Ligi Mistrzów. W drafcie pierwszeństwo wyboru będą miały najsłabsze zespoły poprzedniego sezonu, czyli DWL i Sparta Pyry. Następnie wybierać będą Białe Rataje i OPL Team. Kolejnym etapem draftu będzie losowanie numerów (od 5 do 10) przez nowe zespoły (FC Borusa i THC Łazarz), które wyłoni kolejność wyboru klubów z Ligi Europy przez najlepszą czwórkę trzeciej edycji i debiutantów. 

Kolejność draftu Click2Go e-WL Ligi

1. DWL
2. Sparta Pyry 
3. Białe Rataje 
4. OPL Team 
5. RF’08 lub FC Borusa lub THC Łazarz 
6. RF’08 lub FC Galary lub FC Borusa lub THC Łazarz
7. RF’08 lub FC Galary lub FC Stilić lub FC Borusa lub THC Łazarz
8. FC Galary lub FC Stilić lub FC Borusa lub THC Łazarz
9. FC Stilic lub CSM lub FC Borusa lub THC Łazarz 
10. CSM lub FC Borusa lub THC Łazarz

Zmieniła się formuła losowania reprezentacji, którymi drużyny będą rywalizować w Pucharze e-WL Ligi. Wylosowany zespół będzie mógł dokonać wyboru reprezentacji, których będzie jedenaście: Francja, Brazylia, Belgia, Hiszpania, Niemcy, Portugalia, Anglia, Argentyna, Włochy, Holandia, Urugwaj. Po wyborze reprezentacji odbędzie się losowanie par. W 1/8 finału oprócz dwóch debiutantów wystąpią DWL i Sparta Pyry, które zajęły najniższe miejsca w rozgrywkach ligowych. Pozostałe drużyny zagrają już na poziomie 1/4 finału. Trofeum bronić będą FC Galary. 

Na zakończenie części organizacyjnej nastąpi losowanie Edifier e-WL Liga Cup. Do indywidualnych zmagań zgłosiło się dziewiętnaście osób, które zostaną podzielone na trzy grupy 5-osobowe i jedną 4-osobową. Będzie obowiązywał system mecz i rewanż. Każda osoba awansuje do dalszej fazy, w której rozpocznie rywalizację w zależności od miejsca zajętego w eliminacjach. Losowanie będzie przebiegać w następujący sposób: zawodnik – klub grający w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Losowane będą następujące kluby: Real Madryt, FC Barcelona, Bayern Monachium, Juventus Turyn, Manchester City, Atletico Madryt, Paris Saint-Germain, Liverpool, Tottenham, Manchester United.

System rozgrywek Click2Go e-WL Ligi i Edifier WL Liga Cup zostanie zatwierdzony do 15 listopada. Wirtualne zmagania mają potrwać do końca stycznia przyszłego roku. 
 

Pokaż wiadomości