Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

3 listopad 2018

Mistrz już liderem

Wystartowała czwarta edycja wirtualnych rozgrywek WL Ligi. Na starcie zapunktowały wszystkie drużyny, które wzięły udział w inauguracyjnej kolejce. Pierwszym liderem został mistrz. 

Click2Go e-WL Liga: Wszyscy z punktami

Podczas inauguracyjnej serii po raz pierwszy zaprezentowały się zespoły beniaminków: FC Borusa i THC Łazarz. Pierwsza ekipa złożona jest z zawodników, którzy w pierwszej edycji reprezentowali barwy FC Galarów. Zespół z Łazarza po raz pierwszy zawitał do ośrodka Kibice Razem na Śródce.

Na początek zmagań FC Borusa zmierzyła się ze Spartą Pyry, która w poprzednim sezonie zajęła siódme miejsce. Na wirtualnej murawie stanęły jedenastki Sevilli i Arsenalu. Pierwszego gola zdobyła Sparta Pyry, ale ostatecznie musiała uznać wyższość Borusy ostatecznie przegrywając 1:2. Taki scenariusz powtórzył się w kolejnych dwóch potyczkach. Sparta Pyry wychodziła na jednobramkowe prowadzenie, po czym je traciła i musiała uznać wyższość rywali. W drugim pojedynku uległa Łazarzowi, który prowadzi Olympique Marsylię, a w trzecim starciu nie dała rady FC Stilićiowi (Sporting Lizbona). Zdecydowanie lepiej zagrali w czwartym spotkaniu, ale o tym później. 

Łazarz rywalizację rozpoczął od remisu 0:0 z Borusą. W kolejnych meczach beniaminkowi udało się wygrać, we wspomnianym wcześniej, pojedynku ze Spartą Pyry 2:1 i dwukrotnie przegrać – w rewanżu przeciwko FCB (0:1) oraz w starciu z mistrzem (2:3). 

FC Stilić po dwóch minimalnych zwycięstwach nad Spartą Pyry i FC Borusą w trzecim meczu wysoko przegrał w drugim spotkaniu z tą pierwszą ekipą. Sparta pokazała się w tym meczu z dobrej strony, a przede wszystkim przywitała się z ligą Arsenalem, który obok Chelsea to zdecydowanie najlepsza prowadzona drużyna w e-WL Lidze. Mecz zakończył się wysoką wygraną 3:0. Mistrzowie szybko podnieśli się po porażce i na zakończenie piątku wygrali z Łazarzem 3:2 dzięki czemu zostali liderem rozgrywek. 

Wyniki 1. kolejki Click2Go e-WL Ligi | 02.11.2018 

FC Borusa – Sparta Pyry 2:1 
FC Borusa – THC Łazarz 0:0
Sparta Pyry – THC Łazarz 1:2
Sparta Pyry – FC Stilić 2:3
THC Łazarz – FC Borusa 0:1
FC Borusa – FC Stilić 1:2
FC Stilić – Sparta Pyry 0:3
FC Stilić – THC Łazarz 3:2

Puchar e-WL Ligi: Pierwszy mecz dla Łazarza

Już w pierwszej kolejce emocjonowaliśmy się rozgrywkami pucharowymi. W pierwszym meczu 1/8 finału Włochy prowadzone przez THC Łazarz ograły Anglię Sparty Pyry 2:1. Beniaminek wygrywał 2:0, a bramkę kontaktową stracił w końcówce spotkania. Sparcie nie udało się wyrównać i doprowadzić do dogrywki. Łazarscy potrzebują już tylko jednej wygranej do awansu do ćwierćfinału, gdzie czeka CSM. 

Wyniki 1/8 finału Pucharu e-WL Ligi | 02.11.2018

THC Łazarz – Sparta Pyry 2:1
stan meczu: 1-0 dla THC Łazarz

Pozostałe mecze do rozegrania:

1/8 finału 

THC Łazarz – Sparta Pyry (1-0)
DWL – FC Borusa (0-0)

1/4 finału 

RF'08 - Białe Rataje (0-0)
OPL Team - FC Galary (0-0)
DWL/FC Borusa - FC Stilić (0-0)
Sparta Pyry/THC Łazarz – CSM (0-0)

 

Pokaż wiadomości