Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

7 listopad 2018

Oni punkt przed grupą mistrzowską

W pierwszej lidze SSL Grant remisuje ze Zmarnowanymi Talentami. Fabryka Burgerów i Atletico Blumarina na zakończenie fazy zasadniczej wygrywają mecze. Oni są już mały krok przed grupą mistrzowską. Brakuje im punkt. 

1. WL Liga: Czwarty remis Zmarnowanych Talentów

Kolejny remis na swoje konto zapisały Zmarnowane Talenty, które punktami podzieliły się czwarty raz, a drugi w pojedynkach z SSL Grant. Gdy Adrian Niemczyk w 37 min trafił na 4:3 i po raz piąty, licząc jedną żółtą kartkę, wpisał się do protokołu sędziowskiego wydawało się, że nic nie odbierze premierowego zwycięstwa beniaminkowi. W ostatniej minucie akcję SSL ładnym strzałem w światło bramki zakończył Hubert Tórz. Napastnik Granta trafił do siatki i uratował swojej drużynie punkt. 

SSL Grant – Zmarnowane Talenty 4:4 (3:2)
 16’ 20’ Patryk Łapiński, 6’ Nikodem Moliński, 40’ Hubert Tórz – 10’ 14’ 29’ 37’ Adrian Niemczyk
 Adrian Niemczyk (Zmarnowane Talenty)
 7-5
 Adrian Niemczyk (Zmarnowane Talenty)

2. WL Liga: Oni bliżej grupy mistrzowskiej

Już tylko punkt brakuje Onym do awansu do grupy mistrzowskiej. W pojedynku z Bragą żółto-czarni zagrali uważnie w defensywie w czym największa zasługa broniącego dostępu do bramki Bartosza Józkowiaka. Oni zachowali czyste konto i dwukrotnie trafili do siatki FSC. Dwa razy ta sztuka udała się Piotrowi Jassemowi, który pokonywał bramkarza Bragi w 11 i 30 min. 

W drugiej rundzie o utrzymanie zagra ICPen, który w ostatnich dwóch spotkaniach musiał zdobyć cztery punkty. Minimum jedno oczko musieli wywalczyć w starciu z Fabryką Burgerów. Zaczęło się udanie, bo w 5 min beniaminka na prowadzenie wyprowadził Piotr Marek. Odpowiedź przyszła już w 6 min, gdy pierwszego z trzech goli zdobył Dawid Ruman. Jego koledzy trafiali jeszcze sześć razy i Fabryka Burgerów bez problemu ograła ostatnią drużynę w tabeli 9:1. ICPen w następnej rundzie zagra w grupie spadkowej wraz z Exact-em i Tornadem Ognik. 

Po porażce ICPen-u stało się jasne, że ligowy byt zachowa Gold FC, który po zakończeniu meczu beniaminka z Fabryką Burgerów rozpoczął pojedynek z drugą drużyną z grupy mistrzowskiej. Złocisto-czarni nie mieli szans w starciu z Atletico Blumarina i musieli uznać wyższość wyżej notowanej drużyny. W 17 min udało im się wyrównać stan gry, ale na przerwę schodzili z dwubramkową stratą, której nie udało się odrobić. Ostatecznie Atletico wygrało 6:2. Formą strzelecką popisał się Wojciech Markowski, który cztery razy pokonał bramkarza GFC. 

Fabryka Burgerów – ICPen 9:1 (3:1)
 6’ 25’ 30’ Dawid Ruman, 33’ 40’ Michał Koziarek, 14’ Szymon Sobczak, 20’ Marcin Krzysztof, 22’ Filip Zieliński, 29’ Kamil Sikorski – 5’ Piotr Marek
 2-7
 Dawid Ruman (Fabryka Burgerów)

Atletico Blumarina – Gold FC 6:2 (3:1)
 6’ 20’ 34’ 38’ Wojciech Markowski, 19’ 26’ Patryk Kaczmarek – 17’ Sasha Lwow, 30’ Mirosław Janasek 
 5-2 
 Wojciech Markowski (Atletico Blumarina) 

Oni – FSC Braga 2:0 (1:0)
 11’ 30’ Piotr Jassem
 Krzysztof Borkowski (Oni), Rafał Robakowski (FSC Braga)
 3-2
 Bartosz Józkowiak (Oni)
 

Pokaż wiadomości