Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

14 listopad 2018

Terminarz 13. kolejki (aktualizacja: dostępny pełny terminarz na niedzielę!)

Przedstawiamy terminarz 13. kolejki, która rozpocznie się w poniedziałek 12 listopada. 

Aktualizacja: 15.11, godz. 21:55

Informujemy, że z uwagi na końcówkę 1. rundy w 2. i 3. WL Lidze nie byliśmy w stanie spełnić wszystkich próśb. Poniższy terminarz trafi do systemu najpóźniej w sobotni wieczór. Mecze drugiej ligi przynajmniej do poniedziałku 12 listopada będą dostępne tylko i wyłącznie w newsie. 

Terminarz 13. kolejki WL Ligi | 12.11 – 18.11.2018 

12.11.2018 (poniedziałek)

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

18:45 – Wiara – Białe Krwinki
19:25 – Gietewu – sklepzzegarkami.pl
20:05 – Dentes Stomatologia – Bergerat Monnoyeur
20:50 – Curtis Health Caps - ZMK

Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

18:45 – Everybody Winogrady – Pocztowe Krwinki
19:20 – SSL Grant – Pobiedziki
20:00 – Spiski Team – PWW Banda
20:45 – Oni – W13
21:25 – EW – Midel 

13.11.2018 (wtorek) | Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

19:30 – Zielone DNA - PSP
20:10 – Mechaniczna Pomarańcza – Avengers
20:55 – Lechita.net - Szturmowcy II
21:35 – ICPen – Exact (mecz grupy spadkowej 2. WL Ligi)

14.11.2018 (środa) 

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:30 – sklepzzegarkami.pl – Poznańskie Orły (mecz grupy C2 2. WL Ligi)
20:15 – Lechita.net - Stoczniowiec

Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

19:20 – PCB – Białe Krwinki 
20:00 – Atletico Blumarina – Oni (mecz grupy mistrzowskiej 2. WL Ligi)
20:45 – Dentes Stomatologia – WM 
21:25 – Zmarnowane Talenty – Pobiedziki 

15.11.2018 (czwartek)

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:00 – PCB – Africana FC
19:40 – WM – Everybody Winogrady
20:25 – Fresh Cargo – Pocztowe Krwinki
21:05 – Gietewu – Zopan (mecz grupy C3 2. WL Ligi)

Boisko SP17 na os. Bolesława Chrobrego 

19:30 – Stoczniowiec – Archiwum X
20:10 – Gold FC – FSC Braga (mecz grupy C4 2. WL Ligi)
20:55 – Bergerat Monnoyeur - PSP

18.11.2018 (niedziela) | Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

14:30 – FC Makalakos – Zielone DNA (mecz o 11. miejsce 3. WL Ligi)
15:10 – Spiski Team – Bergerat Monnoyeur (mecz o 9. miejsce 3. WL Ligi)
15:55 – sklepzzegarkami.pl – Szturmowcy (mecz grupy C2 2. WL Ligi)
16:40 – Białe Krwinki – Szturmowcy II (mecz o 7. miejsce 3. WL Ligi)
17:25 – FSC Braga – Volkswagen-Odlewnia (mecz grupy C4 2. WL Ligi)
18:05 – Winiary FC – Stoczniowiec (mecz o 15. miejsce 3. WL Ligi)
18:50 – EW – Poznaniacy 
19:30 – Koleje Wielkopolskie – PSP (mecz o 19. miejsce 3. WL Ligi)
20:15 – Mechaniczna Pomarańcza - Africana FC
20:55 – Green Speed Express – Fresh Cargo (mecz o 21. miejsce 3. WL Ligi)

* - Informujemy, że w przypadku oddania dwóch meczów walkowerem w  meczach o miejsca: 9-11 - zamiast tych meczów odbędą się pojedynki o awans do Pucharu Wiary Lecha pomiędzy zespołami, które wygrały walkowerem. Pojedynek odbędzie się o godzinie rozpoczęcia drugiego pojedynku z tej pary.

Pokaż wiadomości